Page View Counter (1.1.0) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Prefix
uk: Префікс

en: Suffix
uk: Суфікс

en: Delete
uk: Видалити

en: Author
uk: Автор

en: Description
uk: Опис

en: Edit
uk: Редагувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Time
uk: Час

en: View
uk: Перегляд

en: URL
uk: URL-адреса

en: View Count
uk: Кількість переглядів

en: Counter
uk: Лічильник

en: Class
uk: Клас

en: Authored on
uk: Створено

en: Changed
uk: Змінено

en: Others
uk: Інші

en: Class attribute
uk: Атрибут Class
