Page View Counter (1.1.0) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Prefix
vi: Tiền tố

en: Suffix
vi: Hậu tố

en: Delete
vi: Xóa

en: Author
vi: Tác giả

en: Description
vi: Mô tả

en: Edit
vi: Sửa

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: Time
vi: Thời gian

en: View
vi: Xem

en: ID
vi: Mã

en: Class
vi: Lớp

en: Authored on
vi: Viết lúc

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Others
vi: Khác
