Page watcher (8.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
af: E-pos

en: Submit
af: Stuur

en: Content
af: Inhoud

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Subscribe
af: Skryf in

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Created
af: Geskep
