Page watcher (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: E-mail
az: E-poçt

en: Submit
az: Təqdim

en: Content
az: Məzmun

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Created
az: Yaradıldı

en: Changed
az: Dəyişdi

en: About
az: Haqqında

en: The email address of the user account.
az: İstifadəçi hesabının e-poçt ünvanı.

en: Sender email
az: Göndərən e-poçt

en: Revision log message
az: Revizyon jurnalı mesajı
