Page watcher (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Submit
ca: Envia

en: Content
ca: Contingut

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Subscribe
ca: Subscriure's

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Created
ca: Creat

en: email
ca: correu

en: Accept
ca: Accepta

en: Changed
ca: Canviat

en: Confirm subscription
ca: Confirmeu la subscripció

en: About
ca: Detalls

en: The email address of the user account.
ca: L'adreça de correu electrònic del compte d'usuari.

en: Sender email
ca: Correu electrònic del remitent

en: Revision log message
ca: Missatge de registre de la revisió

en: Unsubscribe URL
ca: URL per donar-vos de baixa

en: The display name of the user account.
ca: El nom a visualitzar d'un compte d'usuari.
