Page watcher (8.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Content
eo: Enhavo

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Created
eo: Kreita
