Page watcher (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: Submit
fa: ثبت

en: Content
fa: محتوا

en: Username
fa: نام کاربری

en: Subscribe
fa: اشتراک

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Created
fa: ایجاد شده

en: email
fa: پست الکترونیکی

en: Token
fa: توکن

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Confirm subscription
fa: تایید اشتراک

en: Subscriber
fa: مشترک

en: About
fa: درباره

en: You have been unsubscribed.
fa: اشتراک شما لغو شد.

en: The email address of the user account.
fa: نشانی پست الکترونیکی حساب کاربری.

en: Revision log message
fa: گزارش نسخه

en: Unsubscribe URL
fa: URL لغو اشتراک
