Page watcher (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: E-mail
he: אימייל

en: Submit
he: שלח

en: Content
he: תוכן

en: Username
he: שם משתמש

en: Subscribe
he: הרשמה

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Created
he: נוצר

en: email
he: דוא"ל

en: Token
he: אסימון

en: Changed
he: השתנה

en: Confirm subscription
he: אישור הרשמה

en: Subscriber
he: מנוי

en: About
he: אודות

en: You have been unsubscribed.
he: הוסרת מהרשימה בהצלחה.

en: The email address of the user account.
he: כתובת הדואר האלקטרוני של חשבון המשתמש.

en: Revision log message
he: הודעת יומן לגרסאות
