Page watcher (8.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Subscribe
hy: Բաժանորդագրվել

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Revision log message
hy: Էջի փոփոխումների տեղեկամատյանի հաղորդագրությունը:
