Page watcher (8.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: E-mail
id: Email

en: Submit
id: Kirim

en: Content
id: Konten

en: Username
id: Nama pengguna

en: Subscribe
id: Berlangganan

en: Content types
id: Jenis konten

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Created
id: Dibuat

en: Changed
id: Berubah

en: About
id: Tentang

en: The email address of the user account.
id: Alamat email dari akun pengguna.

en: Sender email
id: Email pengirim

en: Revision log message
id: Catatan revisi

en: The display name of the user account.
id: Tampilan nama akun pengguna.
