Page watcher (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Submit
lt: Siųsti

en: Content
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Created
lt: Sukurta

en: email
lt: el. paštas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Confirm subscription
lt: Patvirtinkite prenumeratą

en: Subscriber
lt: Prenumeratorius

en: About
lt: Apie

en: Select content type
lt: Pasirinkite turinio tipą

en: You have been unsubscribed.
lt: Nuo šiol Jūs nebegausite naujienlaiškio.

en: The email address of the user account.
lt: Nario paskyros el. pašto adresas.

en: Revision log message
lt: Versijos pakeitimo žinutė

en: Unsubscribe URL
lt: Atsisakyti prenumeratos URL

en: This link has expired.
lt: Ši nuoroda nustojo galioti.
