Page watcher (8.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Content
mn: Агуулга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Subscribe
mn: Бүртгүүлэх

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Created
mn: Үүссэн
