Page watcher (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको
