Page watcher (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Submit
nl: Indienen

en: Content
nl: Inhoud

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Subscribe
nl: Abonneer

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Created
nl: Aangemaakt

en: email
nl: e-mail

en: Accept
nl: Accepteren

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Confirm subscription
nl: Bevestig de inschrijving

en: Subscriber
nl: Abonnee

en: About
nl: Over

en: User id
nl: Gebruikers-ID

en: You have been unsubscribed.
nl: U bent uitgeschreven.

en: The email address of the user account.
nl: Het e-mailadres van het gebruikersaccount.

en: Sender email
nl: E-mailafzender

en: Revision log message
nl: Logbericht van revisie

en: Unsubscribe URL
nl: Uitschrijf-URL

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.

en: The display name of the user account.
nl: De weergavenaam van het gebruikersaccount.
