Page watcher (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Submit
oc: Sometre

en: Content
oc: Contengut

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: Created
oc: Creat(ada)

en: email
oc: corrièr electronic

en: Token
oc: Geton (token)

en: Accept
oc: Acceptar

en: Changed
oc: Modificat

en: About
oc: A prepaus

en: The email address of the user account.
oc: L'adreça de corrièrs electronic del compte utilizaire.

en: Revision log message
oc: Messatge del jornal de revision
