Page watcher (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Content
ru: Содержимое

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Subscribe
ru: Подписаться

en: Content types
ru: Типы материалов

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Created
ru: Создано

en: Token
ru: Токен

en: Accept
ru: Принять

en: Changed
ru: Изменение

en: Confirm subscription
ru: Подтвердить подписку

en: Subscriber
ru: Подписчик

en: About
ru: Информация

en: User id
ru: ID пользователя

en: Select content type
ru: Выберите тип содержимого

en: You have been unsubscribed.
ru: Вы отписаны.

en: The email address of the user account.
ru: Email-адрес учётной записи пользователя

en: Sender email
ru: E-mail адрес отправителя

en: Revision log message
ru: Сообщение в журнал о редакции

en: Modal
ru: Модальное окно

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.

en: The display name of the user account.
ru: Отображаемое имя учётной записи пользователя.
