Page watcher (8.x-1.0-beta1) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
se: Epoasta

en: Content
se: Sisdoallu

en: Username
se: Geavahannamma

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: About
se: Birra
