Page watcher (8.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Content
sr: Садржај

en: Username
sr: Корисничко име

en: Subscribe
sr: Претплатите се.

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен
