Page watcher (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: E-mail
sv: E-post

en: Submit
sv: Skicka

en: Content
sv: Innehåll

en: Username
sv: Användarnamn

en: Subscribe
sv: Prenumerera

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Created
sv: Skapad

en: email
sv: e-post

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Accept
sv: Accepterar

en: Changed
sv: Ändrad

en: Confirm subscription
sv: Godkänn prenumeration

en: Subscriber
sv: Prenumerant

en: About
sv: Om

en: User id
sv: ID för användare

en: You have been unsubscribed.
sv: Du har sagt upp din prenumeration.

en: The email address of the user account.
sv: E-postadressen för användarkontot.

en: Sender email
sv: Avsändarens e-post

en: Revision log message
sv: Loggmeddelande för versionshantering

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
