Page watcher (8.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Content
te: సారము

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Created
te: సృష్టితం

en: About
te: గురించి

en: The email address of the user account.
te: వాడుకరి ఖాతా యొక్క ఈమెయిలు చిరునామా
