Page watcher (8.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: E-mail
tr: E-posta

en: Submit
tr: Gönder

en: Content
tr: İçerik

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Subscribe
tr: Abone ol

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: Created
tr: Oluşturulma

en: email
tr: e-posta

en: Token
tr: Simge

en: Changed
tr: Değişti

en: About
tr: Hakkında

en: The email address of the user account.
tr: Kullanıcı hesabının e-posta adresi.

en: Sender email
tr: Gönderenin e-postası

en: Revision log message
tr: Sürüm kayıt mesajı

en: The display name of the user account.
tr: Kullanıcı hesabının gösterilen adı.
