Page watcher (8.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Content
cs: Obsah

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Subscribe
cs: Přihlásit

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: email
cs: e-mail

en: Changed
cs: Změněno

en: Confirm subscription
cs: Potvrzení registrace

en: About
cs: Popis

en: Select content type
cs: Vybrat typ obsahu

en: You have been unsubscribed.
cs: Zrušení registrace bylo úspěšně dokončeno.

en: The email address of the user account.
cs: Emailové adresy uživatelského účtu.

en: Sender email
cs: E-mail odesílatele

en: Revision log message
cs: Zpráva o revizi do logu
