Page watcher (8.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (26 entries)

en: E-mail
de: E-Mail

en: Submit
de: Absenden

en: Content
de: Inhalt

en: Username
de: Benutzername

en: Subscribe
de: Abonnieren

en: Content types
de: Inhaltstypen

en: Save
de: Speichern

en: Created
de: Erstellt

en: email
de: E-Mail

en: Accept
de: Akzeptieren

en: Changed
de: Geändert

en: Confirm subscription
de: Abonnement bestätigen

en: Subscriber
de: Abonnent

en: About
de: Über

en: User id
de: Benutzer-ID

en: You have been unsubscribed.
de: Sie wurden vom Newsletter abgemeldet.

en: Node id
de: Inhalts-ID

en: Success!
de: Erfolgreich!

en: The email address of the user account.
de: Die E-Mail-Adresse des Benutzerkontos.

en: Sender email
de: E-Mail-Adresse des Absenders

en: Revision log message
de: Protokollnachricht der Revision

en: Unsubscribe URL
de: URL zum Abbestellen

en: The time that the entity was created.
de: Der Erstellungszeitpunkt der Entität.

en: The time that the entity was last edited.
de: Der letzte Aktualisierungszeitpunkt der Entität.

en: The display name of the user account.
de: Der Anzeigename des Benutzerkontos

en: This link has expired.
de: Der Link ist abgelaufen.
