Page watcher (8.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Submit
fi: Lähetä

en: Content
fi: Sisältö

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Subscribe
fi: Tilaa

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Created
fi: Luotu

en: email
fi: sähköpostiosoite

en: Token
fi: Muuttuja

en: Accept
fi: Hyväksy

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Confirm subscription
fi: Vahvista uutiskirjeen tilaus

en: Subscriber
fi: Tilaaja

en: About
fi: Tietoja

en: You have been unsubscribed.
fi: Uutiskirjetilauksesi on nyt peruttu.

en: The email address of the user account.
fi: Käyttäjätilin sähköpostiosoite.

en: Sender email
fi: Lähettäjän sähköposti

en: Revision log message
fi: Version viesti

en: Unsubscribe URL
fi: Listalta poistumis-URL
