Page watcher (8.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Content
it: Contenuto

en: Username
it: Nome utente

en: Subscribe
it: Registrati

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: Name
it: Nome

en: Save
it: Salva

en: Created
it: Creato

en: Accept
it: Accetta

en: Changed
it: Modificato

en: About
it: Informazioni

en: The email address of the user account.
it: L'indirizzo email abbinato al profilo utente.

en: Sender email
it: Mittente

en: Revision log message
it: Messaggio di revisione per il log

en: Subscribe page
it: Pagina di iscrizione

en: The display name of the user account.
it: Il nome visualizzato del profilo utente.
