Page watcher (8.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Content
mr: साहित्य

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Created
mr: प्रकाशन

en: email
mr: ईमेल
