Page watcher (8.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
nn: E-post

en: Submit
nn: Legg inn

en: Content
nn: Innhald

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Created
nn: Laga

en: Revision log message
nn: Loggmelding for revisjonen
