Page watcher (8.x-1.0-beta2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Submit
ps: ولیګه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Name
ps: نوم

en: About
ps: په اړه
