Page watcher (8.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Content
sk: Obsah

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Changed
sk: Zmenené

en: Confirm subscription
sk: Potvrďte prihlásenie

en: Subscriber
sk: Odberateľ

en: About
sk: Informácie o

en: You have been unsubscribed.
sk: Boli ste odhlásený.

en: The email address of the user account.
sk: E-mailová adresa používateľského účtu.

en: Revision log message
sk: Správa do záznamu revízií

en: Modal
sk: Modálny

en: Unsubscribe URL
sk: Odkaz pre odhlásenie
