Page watcher (8.x-1.0-beta2) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Submit
ug: يوللاش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: About
ug: ھەققىدە
