Page watcher (8.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Content
ka: კონტენტი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Subscribe
ka: გამოწერა

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Name
ka: სახელი

en: Created
ka: შექმნილია
