Page watcher (8.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Submit
sl: Pošlji

en: Content
sl: Vsebine

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Subscribe
sl: Naroči me

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: email
sl: e-naslov

en: About
sl: O modulu
