Page watcher (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (28 entries)

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Submit
uk: Надіслати

en: Content
uk: Вміст

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: Created
uk: Створено

en: email
uk: електронна пошта

en: Token
uk: Замінник

en: Accept
uk: Прийняти

en: Changed
uk: Змінено

en: Confirm subscription
uk: Підтвердити підписку

en: Subscriber
uk: Читач

en: About
uk: Про модуль

en: User id
uk: ID користувача

en: You have been unsubscribed.
uk: Ви відписані.

en: Node id
uk: Id матеріалу

en: Success!
uk: Успіх!

en: The email address of the user account.
uk: Адреса електронної пошти облікового запису користувача.

en: Sender email
uk: Електронна адреса відправника

en: Revision log message
uk: Повідомлення журналу про редакцію

en: Modal
uk: Модальне

en: Unsubscribe URL
uk: URL відписки

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.

en: The display name of the user account.
uk: Показувана назва облікового запису користувача.
