PageCSS (3.0.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: actions
cs: akce

en: style
cs: styl

en: All
cs: Vše

en: Media
cs: Média

en: Style
cs: Styl

en: Print
cs: Tisk
