PageCSS (3.0.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: actions
et: toimingud

en: All
et: Kõik

en: Media
et: Meedia

en: Style
et: Stiil

en: Print
et: Prindi

en: media type
et: meedia tüüp
