PageCSS (3.0.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: actions
fi: toimenpiteet

en: style
fi: tyyli

en: All
fi: Kaikki

en: Style
fi: Tyyli

en: Confirm delete
fi: Varmista poisto

en: Screen
fi: Ruutu

en: Print
fi: Tulosta
