PageCSS (3.0.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: actions
id: aksi

en: All
id: Semua

en: Style
id: Gaya

en: Confirm delete
id: Konfirmasikan penghapusan

en: Print
id: Cetak

en: media type
id: jenis media
