PageCSS (3.0.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: actions
oc: accions

en: style
oc: estil

en: All
oc: Tot

en: Media
oc: Mèdia

en: Style
oc: Estil

en: Print
oc: Impression
