PageCSS (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: URL
hi: यूआरएल

en: actions
hi: क्रियाएँ

en: Style
hi: अंदाज

en: Confirm delete
hi: हटाने की पुष्टि करें
