PageCSS (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: URL
hu: Webcím

en: actions
hu: műveletek

en: style
hu: stílus

en: Style
hu: Stílus

en: This action cannot be undone
hu: A művelet nem visszavonható

en: Confirm delete
hu: Törlés jóváhagyása
