PageCSS (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: actions
sv: åtgärder

en: Style
sv: Stil

en: This action cannot be undone
sv: Denna åtgärd kan inte ångras

en: Confirm delete
sv: Bekräfta radering
