PageCSS (8.x-2.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: URL
ug: ئادرېس

en: actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: All
ug: ھەممە

en: Media
ug: مېدىيا

en: Print
ug: بېسىپ چىقىرىش
