PageCSS (8.x-2.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: actions
ca: accions

en: Utility
ca: Utilitat

en: All
ca: Tot

en: Media
ca: Multimèdia

en: Style
ca: Estil

en: This action cannot be undone
ca: Aquesta acció no es pot desfer

en: Confirm delete
ca: Confirma l'esborrat

en: Print
ca: Impressió

en: media type
ca: tipus de mèdia
