PageCSS (8.x-2.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: URL
fa: نشانی

en: actions
fa: عملکردها

en: All
fa: همه

en: Media
fa: رسانه

en: Style
fa: سبک

en: Confirm delete
fa: تائيد حذف

en: Print
fa: چاپ
