PageCSS (8.x-2.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: URL
he: כתובת URL

en: actions
he: פעולות

en: All
he: הכל

en: Media
he: מדיה

en: Style
he: סגנון

en: Print
he: הדפסה
