PageCSS (8.x-2.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Delete
km: លុប

en: actions
km: សកម្មភាព

en: All
km: ទាំងអស់

en: Media
km: មេឌៀ

en: Print
km: បោះ​ពុម្ព
