PageCSS (8.x-2.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Screen
kn: ತೆರೆ

en: Print
kn: ಮುದ್ರಿಸು(_P)...
