PageCSS (8.x-2.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: actions
ta: செயல்கள்

en: All
ta: எல்லா

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Style
ta: பாணி

en: Print
ta: பதிப்பு
