Pagedesigner (2.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (96 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Cancel
nl: Annuleren

en: File
nl: Bestand

en: Edit
nl: Bewerken

en: Size
nl: Grootte

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Category
nl: Categorie

en: Name
nl: Naam

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Save
nl: Opslaan

en: View
nl: Weergeven

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Layout
nl: Lay-out

en: Component
nl: Besturingselement

en: Components
nl: Componenten

en: You are not authorized to access this page.
nl: U heeft geen toegangsrechten voor deze pagina.

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Block
nl: Blok

en: Source URL
nl: Bron-URL

en: Revisions
nl: Revisies

en: Gallery
nl: Album

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: New window
nl: Nieuw venster

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Mobile
nl: Mobiel

en: Desc
nl: Aflopend

en: Class
nl: Klasse

en: Pattern
nl: Patroon

en: Close
nl: Sluiten

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Source
nl: Bron

en: Create new revision
nl: Nieuwe revisie aanmaken

en: Entity
nl: Entiteit

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Style
nl: Stijl

en: Revisions for %title
nl: Revisies van %title

en: Revision
nl: Revisie

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Revision of %title from %date
nl: Revisie van %title van %date

en: Same window
nl: Hetzelfde venster

en: Webform
nl: Formulier

en: Apply
nl: Toepassen

en: Publish
nl: Publiceren

en: Unpublish
nl: Depubliceren

en: Audio file
nl: Geluidsbestand

en: Classes
nl: Klassen

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
nl: Weet u zeker dat u de revisie van %revision-date wil terugzetten?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
nl: Weet u zeker dat u de revisie van %revision-date wilt verwijderen?

en: Children
nl: Kinderen

en: Gallery name
nl: Albumnaam

en: Page settings
nl: Pagina-instellingen

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: Choose
nl: Maak een keuze

en: Embed
nl: Inbedden

en: Remove image
nl: Afbeelding verwijderen

en: Row
nl: Rij

en: Autocomplete
nl: Automatisch aanvullen

en: Video file
nl: Filmbestand

en: Global options
nl: Algemene opties

en: Fullscreen
nl: Volledig scherm

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: - All -
nl: - Alle -

en: Publishing status
nl: Publicatiestatus

en: Select language
nl: Taal selecteren

en: Copy of the revision from %date.
nl: Kopie van de revisie van %date.

en: Layers
nl: Lagen

en: Styles
nl: Stijlen

en: Current revision
nl: Huidige revisie

en: Delete component
nl: Component verwijderen

en: Asc
nl: Oplopend

en: An autocomplete text field.
nl: Een automatisch aanvullen-tekstveld.

en: Media type
nl: Mediatype

en: Add images
nl: Afbeeldingen toevoegen

en: Performance settings
nl: Prestatie-instellingen

en: Type of item to reference
nl: Itemtype om naar te verwijzen

en: REST export
nl: REST-export

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.

en: Revision translation affected
nl: Revisie beïnvloed door vertaling

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
nl: Geeft aan of de laatste wijziging van een vertaling bij de huidige revisie hoort.

en: @date by @username
nl: @date door @username

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.

en: @langname revisions for %title
nl: @langname revisies voor %title

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
nl: Weet u zeker dat u de vertaling in het @language wilt terugzetten naar de versie van %revision-date?

en: Revert content shared among translations
nl: Inhoud terugzetten die gedeeld wordt tussen vertalingen

en: Custom CSS classes
nl: Aangepaste CSS-klassen
