Pagedesigner (2.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (44 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: Size
sl: Velikost

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Parent
sl: starš

en: Category
sl: Kategorija

en: Name
sl: Ime

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: View
sl: Prikaži

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Layout
sl: Postavitev

en: You are not authorized to access this page.
sl: Nimate pravic za dostop do te strani.

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Block
sl: Blok

en: Revisions
sl: Različice

en: Items
sl: Notice

en: Authored by
sl: Avtor

en: New window
sl: Novo okno

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Close
sl: Zapri

en: Create new revision
sl: Ustvari novo različico

en: Revert
sl: Povrni

en: Revisions for %title
sl: Različice za %title

en: Revision
sl: različice

en: Same window
sl: Isto okno

en: Publish
sl: Objavi

en: Unpublish
sl: Umakni objavo

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite povrniti različico iz %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati različico iz %revision-date?

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu

en: Select language
sl: Izberite jezik
